Zapraszamy do zapoznania się z pakietami dostępnymi w ramach sieci światłowodowej i radiowej Lanmedia. Sprawdź naszą jakość.

Internet do budynków wielorodzinnych dostarczany jest za pomocą technologii światłowodowej. Umożliwia nam to dostarczanie Internetu w praktycznie nieograniczonych prędkościach.

Oferta Internetu Światłowodowego
Nazwa Taryfy Prędkość Abonament Abonament
Czas umowy 18 miesięcy czas nieokreślony
Fiber Econo 10 Mb/s - 39.00 zł
Fiber Standard 30 Mb/s 49.00 zł 59.00 zł
Fiber Fast 60 Mb/s 59.00 zł 69.00 zł
Fiber Mega Fast 90 Mb/s 69.00 zł 79.00 zł

 

Opłata instalacyjna 1 zł.
W przypadku umowy terminowej jest możliwość otrzymania routera WIFI gratis. O szczegóły proszę dzwonić do biura.


Radiowy dostęp do internetu. Nasze bazy radiowe podłączone są bezpośrednio do łącz światłowodowych. Umożliwiło nam to zachować jakość i niezawodność naszych usług oraz poziom cen, które do tej pory dostępne były jedynie mieszkańcom bloków

Oferta Internetu Radiowego Air
Nazwa Taryfy Prędkość Abonament Abonament
Czas umowy 18 miesięcy czas nieokreślony
Econo Air 4 Mb/s - 39.00 zł
Standard Air 10 Mb/s 49.00 zł 59.00 zł
Fast Air 20 Mb/s 59.00 zł 69.00 zł

Przy umowie na 24 miesiące opłata instalacyjna wynosi 1 zł w przeciwnym przypadku 199 zł.

Internet radiowy dostarczany jest w technologii 5Ghz i tylko z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.

 

Oferta Internetu Radiowego Air
Nazwa Prędkość Abonament Abonament
Czas umowy 18 miesięcy czas nieokreślony
Econo Air 4 Mb/s - 39.00 zł
Standard Air 10 Mb/s 49.00 zł 59.00 zł
Fast Air 20 Mb/s 59.00 zł 69.00 zł

Przy umowie na 24 miesiące opłata instalacyjna wynosi 1 zł w przeciwnym przypadku 199 zł

Jak wybrać jaki szybki potrzebuję internet?

Większość operatorów podaje tylko prędkość odbierania. Przy wyborze internetu ważne jest nie tylko prędkość odbierania danych ale również wysyłania.Dlaczego? Wiele usług takich jak: rozmowy telekonferencyjne, strumienie multimedialne potrzebują dużego strumienia wysyłania danych.
Sprawdź czy nie będziesz mieć limitów pobierania danych. Limity zużywane są równocześnie tak za pobieranie jak i wysyłanie danych. Po przekroczeniu limitów prędkość internetu jest ograniczona do minimum. 1GB danych przy prędkości internetu 50Mb/s możesz zużyć w ciągu 2 minut! A co później?

Szybkość
Sieć Lanmedii oparta jest na łączach światłowodowych, miedzianych oraz w sporadycznych przypadkach radiowych. Klienci indywidualni podłączeni są do szybkiej i niezawodnej sieci LAN. Klient jest wpięty do sieci Lanmedia za pomocą łącza Ethernet o prędkości 100Mb/s. Prędkość ta umożliwia błyskawiczną wymianę informacji pomiędzy użytkownikami sieci Lanmedii.

Niezależność
Sieć Lanmedia posiada kilka styków z operatorami internetowymi. W razie jakichkolwiek awarii automatycznie ruch zostaje przekierowany na innego operatora. Dzieki temu ryzyko kompletnego braku internetu zostało znacznie zminimalizowane.

Partnerstwo
Od 2004 roku sieć NDI i TSI (firmy z których wywodzi się Lanmedia) nawiązała współpracę z innymi miejscowymi operatorami internetowymi. Połączenie sił pomogło utworzyć wewnętrzne styki międzyosiedlowe oraz umożliwiło wymianę ruchu miedzy operatorami bez konieczności obciążania ruchu do Internetu. Do administracji węzłami międzyosiedlowymi zostało powołane Konsorcjum Tyskich Firm Internetowych.
Należymy do klastra „E-południe”. Jest to klaster telekomunikacyjny gdzie prawie 50 operatorów śląskich współpracuje ze sobą.

Brak Limitów
W sieci Lanmedia nie limitujemy ilości zarówno ściąganych jak i wysyłanych danych.

Bezpieczeństwo
Sieć Lanmedia korzysta z oprogramowania zwiększającego bezpieczeństwo Państwa komputerów. Programy, które są wykorzystywane automatycznie blokują potencjalne komputery zarażone wirusami sieciowymi oraz informują Klienta o możliwym niebezpieczeństwie.

Jakość
Sieć Lanmedia została przemyślana i stworzona tak aby zminimalizować wszystkie możliwe czynniki mające negatywne działanie w dostępie do Internetu.

 

Uczestniczymy w programie Firma 3+, który jest realizowany przez Urząd Miasta Tychy.

logo_firma3

 

Usługi dodatkowe:
Dodatkowo za opłatą jedynie 10zł miesięcznie dodajemy do każdego pakietu internetowego router WIFI tak abyś mógł cieszyć się internetem w każdym punkcie swojego mieszkania bez konieczności prowadzenia przewodów po pokojach.